КІНО-ТЕСТ-ДРАЙВ У RENAULT

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск проекту "Кіно-тест-драйв у Renault". Упродовж двох осінніх уїк-ендів поспіль в дилерських центрах Renault будуть проходити спеціальні покази у форматі “Днів відкритих дверей” для дітей та дорослих.

З 25 по 27 вересня 2015 р. в дилерській мережі Renault відбудеться показ мультфільму для дітей "Пісня моря" ("Song of the Sea", режисер Томм Мур, Ірландія-Данія-Бельгія-Люксембург-Франція, 2014, 93 хв.). Під час заходу для дітей передбачена розважальна програма та частування.

З 2 по 4 жовтня 2015 р. в дилерській мережі Renault відбудеться показ кінофільму “Божевільне весілля” ("Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?", режисер Філіпп де Шоврон, Франція, 2014, 94 хв.). Під час заходу передбачені частування від партнерів "Mirinda" та "ХрусTeam".

У кіно проекті беруть участь дилерські центри Renault, інформація про розміщення дилерської мережі вказана за посиланням http://www.renault.ua/uk/dealer-locator/.

Під час візиту в дилерський центр Renault буде можливість:
1) подивитися кінофільм або мультфільм в українському дублюванні, які надані українським дистриб'ютором фільмів “Артхаус Трафік”;
2) познайомитися з новими моделями Logan, Sandero і Sandero Stepway з АКП;
3) провести тест драйв з новинками на АКП.

Всі відвідувачі, які пройдуть тест-драйв будь-якої моделі Renault в дні спеціальних показів (25-27.09.15 та 2-4.10.15), беруть участь у розіграші призу - iPhone 6 (64 Гб).

Розіграш відбудеться 7 жовтня 2015 р. в прес центрі медіа групи “Автоцентр” (м. Київ, вул. Златоустівська 50) за допомогою сервісу підбору випадкових номерів  http://www.random.org/  в присутності нотаріуса, а також представників компанії Renault в Україні та медіа групи “Автоцентр”.

alt
Renault 7 жовтня 2015

Правила акції

*Графік роботи гарячої лінії: пн-пт з 8.00 до 20.00, сб-нд з 9.00 до 19.00. Дзвінки по Україні безкоштовні.