• Новий SANDERO

    МОБІЛЬНІСТЬ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ!!!!
    RENAULT Sandero
    RENAULT Sandero
    RENAULT Sandero
Керуйте автомобілем стильно

Керуйте автомобілем стильно

Оцініть привабливий дизайн Renault SANDERO. Цей міський хетчбек — втілення нової візуальної концепції Renault.

Отримайте задоволення від його сучасності

Отримайте задоволення від його сучасності

Відчуйте нову еру з 7-дюймовим екраном Media Nav 2.0, бортовим комп'ютером, системою R-Plug&radio, а також телефонною системою Bluetooth®...

Керуйте автомобілем з відчуттям повного комфорту

Керуйте автомобілем з відчуттям повного комфорту

Запросіть пасажирів до салону вашого Renault SANDERO. Невеликий ззовні, зате просторий всередині: ми оптимізували простір в салоні для ще більшого комфорту.

Розслабтеся

Розслабтеся

Подорожуйте в цілковитому спокої. Наші інженери розробили обладнання, щоб зробити керування автомобілем простішим.

Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault.

* Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус, для фізичних осіб. Пропозиція діє з 10.09.2018 до 31.12.2018 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування  та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській  мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.